HOME • KURZY • BUGS (BROUČCI)

What Time is it? It’s GYMTIME!

Bugs (Broučci)

6-12 měsíců

Lekce cvičení pro děti od 6 měsíců do 1 roku s rodiči jsou připraveny s ohledem na vývoj dětských motorických schopností a nabízejí kromě rozvoje hrubé i jemné motoriky zlepšení vizuomotorické koordinace. Lekce jsou zaměřeny na využití našeho nářadí formou mini opičích dráh z molitanových pomůcek, tunelů a dalšího atraktivního vybavení. Celou hodinu provázejí říkanky a písničky, které jsou pro děti zábavné a motivující. Tešit se můžete také na naše kamarády panenku Lily a orlíka Oldu a GymTime cvičící plány. Lekce probíhají v naší pěkně vybavené tělocvičně, která je přizpůsobená pro hravé aktivity. Nebude chybět cvičení na míčích nebo milovaný barevný padák. Vaše první cvičení je pro nás velkou motivací.

• 3200 kč
  • 15 lekcí