barscalendar-altcartwheelcheckchildclipboard-checkenvelopefacebook-ffile-certificateflaghashtaghomeinstagramlandmarklinkmap-marked-altmap-markedmap-marker-altmap-markermapmaskmasks-theatermedalperson-running-fastphone-altphoneschoolstartimestrophyuser-friends

HOME • JAK TO U NÁS CHODÍ?

What Time is it? It’s GYMTIME!

GYMTIME

Jak to u nás chodí?

První zkušební lekce zdarma

Víme, že vybrat to pravé cvičení pro vaše dítě, je důležité. Samy jsme si tím jako rodiče také prošli. U nás cvičíte první lekci zcela zdarma bez předchozí platby.

Přihlášení do kurzu

  1. Na první zkušební lekci se musíte vždy registrovat přes náš registrační formulář umístění na našem webu.
  2. Vyčkejte na registrace na zkušební hodinu zdarma, která vám dorazí na email.
  3. Zacvičte si s námi a užijte si lekci.
  4. Po lekci nám na místě nebo po rozmyšlení na email dejte vědět, zda máte o kurz zájem.
  5. Následně Vám odešleme přihlášku s údaji k platbě. Platba kurzu probíhá převodem a musí být uhrazena před další lekcí.

Systém Náhrad a Omluv

Víte, že jedete na dovolenou anebo onemocníte? Není to u nás problém, svoji lekci si můžete omluvit až hodinu před jejím konáním. Vznikne vám nárok na náhradu, kterou si můžete vybrat po domluvě na jakékoli jiné lekci odpovídající věku. Náhradu můžete využít i pro jiné dítě, než je zapsané v kurzu. Náhradu ve svojí lekci si můžete vybrat poslední tři týdny pololetí od 22.1.2023 do 1.2.2024, kdy budou dva týdny probíhat lekce v běžném režimu pouze pro vybrání náhrad. Případně Vám lekce převedeme do dalšího pololetí

Délka lekcí

Délka dopolední lekce je 45 minut. Odpolední lekce dle věku 45/60 minut. BeFree trvá 50 minut.

První lekce proběhnou v týdnu od 2.10.2023 a poslední lekce pololetí bude v týdnu od 15.1.2024.

Podmínky u BeFree

BeFree lekce je nutné předem rezervovat přes náš registrační formulář a do poznámky je nutné uvést datum, kdy se k nám chystáte a počet dětí. Zakoupit si můžete jednorázový vstup na místě, můžete si také zakoupit zvýhodněnou permanentku na 5 nebo 10 vstupů, a nebo Magic Membership – neomezený vstup na BeFree lekce na celé pololetí (září-leden). Permanentku můžete využít na několik dětí najednou v jedné lekci, odečteme vám tolik vstupů, kolik k nám vezmete dětí. MM je přenosný, ale vstoupit na něj může vždy jen jedno dítě. Vstup trvá 50 minut.

Odhlášení z kurzu

Jsme rodiče dětí a trenéři sportovců, kteří by za svoje děti dýchali. S odhlášením z kurzu se vždy snažíme s rodiči domluvit. Peníze za zrušený kurz nevracíme, protože bylo blokováno místo pro jiného zájemce, ale najdeme řešení formou převedení kurzu na jiného zájemce(kamarád/sourozenec), zakoupení našich merch produktů a nebo převedení peněz na jinou naší aktivitu. Pořádáme růžné víkendové akce a kempy (maškarní, příměstské kempy atd.) řešení společně najdeme vždy.

Chcete s námi cvičit?