HOME • KURZY • SUPERHEROES (SUPERHRDINOVÉ)

What Time is it? It’s GYMTIME!

Superheroes (superhrdinové)

2-4 roky

Lekce cvičení pro děti ve věku 2-4 roky jsou připraveny s ohledem na vývoj dětských motorických schopností a nabízejí kromě rozvoje hrubé i jemné motoriky zlepšení koordinace a rovnováhy. Lekce jsou zaměřeny na využití našeho nářadí jako je například airtrack, gymnastické molitanové pomůcky a mnoho dalšího. Každá hodina má své téma, které děti vtáhne do světa pohybu a je pro ně zábavné a motivující. Přeskok přes překážku, seskok z nářadí, chůze pozpátku, skok na jedné noze, chytit a hodit míč, jak správně válet sudy, dělat stojky, kotouly a výmyky, anebo také tleskat do rytmu – to vše se naši superhrdinové naučí hravou formou. Lekce probíhají v naší pěkně vybavené tělocvičně, která je přizpůsobená pro hravé aktivity. Chybět nebudou ani naši kamarádi panenka Lily a orlík Olda a GymTime cvičící plány. Děti se tak mohou plně soustředit na to, co se učí a mohou si užít radost z pohybu. Zažijte s námi cestu do světa superhrdinů, superhrdinek a pohybu. Lekce se účastní rodič a postupně se dopracujeme k samostatnému cvičení dětí pouze s lektorkou. Budujeme samostatnost před nástupem do školky.

• 3600 kč
  • 18 lekcí
  • První zkušební lekce zdarma
  • Systém omluv a náhrad