HOME • KURZY • AKROBACIE ZAČÁTEČNÍCI

What Time is it? It’s GYMTIME!

Akrobacie začátečníci

od 6 let

Vstupte s námi do světa akrobacie! Lekce akrobacie jsou určené pro děti školního věku bez předchozí zkušenosti s gymnastikou nebo akrobacií. Každá lekce je pečlivě připravená tak, aby byly děti motivované, chtěly se učit a aby si užívaly každou chvíli. Program je jedinečný v tom, že přistupujeme individuálně ke každému účastníkovi a díky našim letitým zkušenostem a skvělým instruktorkám dělají děti rychlé pokroky. Lekce probíhají v naší pěkně vybavené tělocvičně, která je vybavena profesionálním vybavením, které umožňuje efektivní a správný nácvik jednotlivých prvků. Děti se tak mohou plně soustředit na to, co se učí a užít si radost z pohybu. Bezpečnost a správné provedení prvků je pro nás zásadní. Budeme se učit základní prvky a zpevňovací cviky, stojky a kotouly, hvězdy, rondáty a přemety. Na konci školního roku proběhne představení pro rodiče, kde děti ukážou, co se naučily.

• 3600kč
  • 18 lekcí