HOME • O NÁS

What Time is it? It’s GYMTIME!

GYMTIME

O nás

Kvalitní sportovní program a profesionální zázemí pro děti od 6 let pod křídly Prague Eagles Cheerleaders. Jedním z hlavních prvků fyzické gramotnosti je pohyb; naučit se, jak se hýbat, je stejně důležité jako znát abecedu nebo umět počítat. Využili jsme naše letité zkušenosti ze sportu, pedagogiky a mateřství a vytvořili jsme unikátní a moderní sportovní program, rozvíjející celkovou pohybovou gramotnost zábavnou formou. Program, který je vyvinut pro různé věkové kategorie a kde vycházíme z potřeb dětí a zkušeností maminek.

Lekce plné pohybu, aktivit a hudby It's GYMTIME! Čas, na kterém záleží.

GYMTIME

Naše Vize

Jsme hrdí na náš jedinečný program, který zahrnuje širokospektrální pohybovou aktivitu pro děti za účelem budování fyzické kondice a prevence proti nemocem. Jsme tady pro rodiče, kteří chtějí svým dětem ukázat cestu ke zdravému životnímu stylu. Jsme tady pro děti, abychom je naučili lásku k pohybu. Jemně a s respektem. Ctíme hodnoty správné vnitřní motivace. Zvoníme na zvoneček při každém úspěchu, radujeme se, když se nám něco povede a nevzdáváme se, když nám něco nejde. Ukazujeme si cestu ke sportu, od prvního krůčku až po stojku. S láskou k sobě a k lidem kolem nás. Protože nás to baví a má to smysl. Jsme GymTime! Čas, na kterém záleží.

Chcete s námi cvičit?